Тут Ви можете залишити свій відгук. Можливо Ваша думка буде корисною тим, хто на даний момент спантеличений проблемою вибору. Можливо, комусь це допоможе визначитись з тематикою майстер-класу або тренінгу, підбором необхідних матеріалів.

Дякуємо, Алло Василівно, за цікаві та продуктивні заняття 1 модулю "Написання робочих програм навчальних дисциплін та силабусів" програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників "Розвиток педагогічної майстерності в умовах інтеграції вищої науки і освіти".
Як завжди, Ваші заняття на високому професійному рівні (вся інформація чітка, необхідна та своєчасна)!
З нетерпінням чекаю на слідуючі модулі!

Лук'янчук Олена, старший викладач кафедри менеджменту ІБЕІТ ОНПУ    12.11.2019  

Очень хорошие и полезные курсы! Алла Васильевна Семенова замечательный преподаватель, сложные и запутанные вещи подаются очень доходчиво, просто и понятно, очень дружелюбная и веселая атмосфера на занятиях, получаешь очень большое удовольствие! Алле Васильевна Семеновой большое спасибо и респект))))

Соколы Иван Иванович, д.э.н. профессор каф. менеджмента ОНПУ    11.11.2019  

Щиро вітаю професора Семенову Аллу Василівну із черговим випуском! Ви робите для освіти, для української спільноти викладачів вищої школи неоціненне – пропагуєте безсмертні ідеї Педагогіки Добра свого вчителя – академіка Івана Андрійовича Зязюна. І наперекір тим, хто воліє, аби вміли лише “вишивати хрестиком” й не стали для вихованців Викладачами-гуманістами, майстрами педагогічної дії, доносите до душ і свідомості своїх колег необхідність бути Людиною, цінувати в ній людське начало саме у професійно-педагогічнії дії-взаємодії.
Щиро Ваш поціновувач,

проф. Олександр Лавріненко (м. Київ).    01.07.2019  

Добридень, вельмишановна Алло Василівно! Ще раз хотіла подякувати Вам за все поради, рекомендації, наші чудові і продуктивні семінари-тренінги. Дякую також за такий цінний подарунок – книги по ред. І.А. Зязюна. (Вже почала читати) Це щось неперевершене! Дякую від душі. Це була велика честь для мене. Всіх благ Вам і гарного літа!

Ганна Олександрівна Ніколаєва - кандидат культурології, асистент кафедри культурології, мистецтвознавства та філософії культури, ГФ ОНПУ    27.06.2019  

Творчества Вам, успехов и удачи, Вы всегда на высоте!

Тюрина Валентина Александровна - доктор педагогических наук, профессор, полковник МВД    06.05.2019  

PhD 1 року навчання із задоволенням прийняли участь у Міжнародному конкурсі есе «Суспільство. Мислення. Розвиток». Дякуємо Вам, Алла Василівна за підтримку и допомогу всім учасникам конкурсу.

Лебідь Наталія Георгіївна, докторант PhD 1-го курсу, спец. «Менеджмент», ОНПУ.    05.05.2019  

Іспит з «Психології та педагогіки вищої школи» складено майже на відмінно! Курс професора Алли Семенової залишив по собі масу корисного досвіду та теплі спогади!

Ксенія Сорокіна, Докторантка PhD 1 року навчання ОНПУ 2018/2019    25.12.2018  

Спасибо большое Алле Васильевне за полученные знания,опыт! Лекции были очень интересные! Очень жаль,что закончились!И отдельное спасибо за теплую и душевную атмосферу в аудитории!!! И веру в нас!)

Инна Хвальчик    19.12.2018  

Дякую Вам за ваші заняття. Вони дозволили не тільки вивчити предмет, але і краще дізнатися свої особливості та опрацювати їх. Менi до вподоби, що теорія була підкріплена практикою.
Ви професіонал своєї справи, Алло Василiвна!

Чорi Владислав    18.12.2018  

Висловлюю велику подяку Аллі Василівні за цікаві заняття та відданість своїй справі. Докторантам PhD важливо бачити перед собою такий приклад викладача і педагога!
З повагою, Ольга Нємченко.

Ольга Нємченко    18.12.2018  

Алла Васильевна, благодарю Вас за прекрасные лекции. Вы действительно профессионал своего дела! Уверен, все полученные знания на Ваших парах пригодятся нам! Желаю Вам успехов!

Никита Зайцев    18.12.2018  

Шановна Алло Василівно! Щиро вдячна Вам за публікацію архівного відео І.А. Зязюна - Педагогічна майстерність і за те, що дали можливість поділитися таким неоціненним матеріалом. Адже Іван Андрійович був науковим керівником моєї кандидатської дисертації! Завжди пам'ятаю хвилини спілкування з таким прекрасним Педагогом і водночас просто мудрою Людиною. З повагою.

Гіптерс Зінаїда Василівна, Доктор педагогічних наук, Львівський навчально-науковий інститут ДВНЗ "Університет банківської справи"    12.12.2018  

Алла Васильевна, вы прекрасны! Знания, настроение и позитив. А главное вдохновение-самый продуктивный мой год в научном плане! Благодарю, успехов Вам!!!!

Вiра Остащук    11.12.2018  

У наш час викладач вузу повинен задовольняти цілому набору формальних вимог, серед яких немає місця критеріям пед. майстерності. Подібну проблему висвітлював свого часу ак. І.А.Зязюн, актуальна вона і зараз. Тому поява порталу дуже важлива і своєчасна подія в житті освітян. Вітаю засновника порталу і нас всіх! Я дуже тепло і з вдячністю згадую заняття і семінари-тренінги, що проводяться А.В.Семеновой в рамках пед. семінару ОНПУ. У кожному з них навіть досвідчений педагог міг відкрити нове і корисне для себе, поділитися своїм унікальним педагогічним досвідом. Закликаю всіх викладачів не упустити свого шансу доторкнутися до сучасної педагогіки,- високо професійної, розумної, а й доброї, особистісної, що базується на традиціях школи І.А.Зязюна і цінністному досвіді проф. Семенової А.В.

Юрій Дорофєєв, ОНПУ    05.12.2018  

І до всього вищевикладеного, безумовно, треба додати, що виховання майбутніх педагогічних кадрів та удосконаленя майстерності працівників вищої школи – це, дійсно, одна з приоритетних задач сьогодення. Без цього не буде плідного руху вперед.

Погосов Олексій Юрійович, д.т.н., професор    03.12.2018  

Вельмишановна Алло Василіївна!
Завжди приємно спілкуватися з Вами, як з колегою – педагогом та науковцем, і бути, незважаючи на час року та час доби, – у нерозривному контакті завдяки комфортному інформаційному простору!Заснований Вами интернет-портал – важливий крок на шляху професійного спілкування всіх тих фахівців, яким не байдужа педагогічна майстерність і взагалі питання сучасної освіти та науки.
Ваші педагогічні розробки та впровадження їх у практику (я вірю) мають бути використані, зокрема, і задля подальшої нашої плідної співпраці в галузі інженерної педагогіки! Разом ми це зможемо, під Вашим керівництвом.

Погосов Олексій Юрійович, д.т.н., професор    03.12.2018  

Педмайстерність вперше ввів у нас в Полтавському педінституті І.А. Зязюн… Були олімпіади з цього предмету між студентами інших педінститутів. Я особисто брав участь, а також зустрічав делегації та був гідом у студентів інших вузів, які приїздили у Полтаву. Я був відповідальним на факультеті у КІДі (клуб інтернаціональної дружби) - через це і брав участь у зустрічі гостей та їх розміщенні та екскурсії... Цікавий предмет! Пов'язаний з психологією та філософією... Курсову написав на п'ять( від скромності не помру))) Дякую Вам!

Володимир Джежеря    03.12.2018  

Шановна Алло Василівно. Сердечно вітаю Вас зі створенням цього порталу. Ви в черговий раз довели, що є гідною ученицею великого Педагога - академіка Зязюна І.А.Так тримати. З повагою Валерій Яни.

Яні Валерій    02.12.2018  

Бути справжнім Учителем – це не професія, а покликання! Це дійсно так! Щоб оволодіти педагогічною майстерністю, недостатньо тільки теорії... Потрібно любити свою справу. Важливо побачити в кожній людині її здібності й таланти, зацікавити та вміти повести за собою. Курси були насправді корисними! Спасибі за корисний досвід і спілкування зі справжніми Педагогами-майстрами!

Вікторія Агафонова    28.11.2018  

Дуже дякую за тренінг та динамічне викладання матеріалу.
Виникає велике бажання відвідувати тренінги ще багато разів.
Щиро дякую Вам, Алло Василівна!

Валерія Неретіна    28.11.2018  

....О сколько нам открытий чудных
Готовят просвещенья дух
И опыт, сын ошибок трудных,
И гений, парадоксов друг.....О.С.Пушкін, 1829 рік, а як співзвучно в 2018 році відображає працю проф. А.В Семенової, котра присвятила своє життя Педагогічній майстерності. Дякуємо Вам, Алло Василівно

Валерій Рачук    28.11.2018  

Ви можете залишити відгуки.
Verification Captcha
* Обов\'язково