Завершено перший модуль «Написання робочих програм навчальних дисциплін і силабусів» (04.11-11.11.2019 р.) курсів підвищення кваліфікації.

У навчально-консультаційному центрі «Педагогічна майстерність викладача вищої школи» завершено перший модуль «Написання робочих програм навчальних дисциплін і силабусів» (04.11-11.11.2019 р.) курсів підвищення кваліфікації «Розвиток педагогічної майстерності науково-педагогічних працівників в умовах інтеграції вищої освіти і науки».


Заняття проводилися згідно з навчально-тематичним планом, зміст якого максимально наближений до професійних запитів слухачів, практико зорієнтований. Максимальній активності та вмотивованості слухачів у власному професійному самовдосконаленні сприяло ефективне поєднання різних форм занять, у ході яких слухачі не лише ділилися знаннями та практичними напрацюваннями, а й мали можливість налагодити ділові зв’язки та людські взаємостосунки, поділитися своїм досвідом професійної діяльності.
По закінченні учасники одержали сертифікати першого модуля. Отримали море позитиву, оскільки аудиторія була дуже доброзичливою і компетентною, усі учасники налаштовані на командну роботу, навчання і співпрацю. Приємно відчувати зацікавленість слухачів у подальшому навчанні та професійному саморозвитку.
Слухачі висловили слова вдячності за належну і якісну організацію курсів і зазначили, що не лише збагатилися новим досвідом, навичками та творчими ідеями, але й отримали наснагу для подальшого професійного поступу та творчої активності!

5 коментарів

  1. Having read this I believed it was rather informative. I appreciate you finding the time and energy to put this article together. I once again find myself personally spending a significant amount of time both reading and leaving comments. But so what, it was still worth it! Loren Christoper Laney

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *