Підсумки роботи курсів з підвищення кваліфікації викладачів університету

22 червня відбулося підсумкове заняття в рамках роботи курсів підвищення кваліфікації викладацького складу “Педагогічна майстерність викладача вищої школи”.

В урочистій обстановці проректор ОНПУ Нестеренко С.А. привітав усіх слухачів із закінченням, побажав успіхів і вручив сертифікати.

У цьому навчальному році курси проводилися в четвертий раз. Керівником програми є д-р пед. наук, проф. Семенова Алла Василівна. Слухачами курсів стали представники практично всіх факультетів та інститутів університету.

Програма курсів – насичена і багатогранна. Протягом навчального року викладачі мали можливість прослухати лекції та майстер-класи, ознайомитися з презентаціями колег, взяти участь в тренінгах. Всі заходи були спрямовані, перш за все, на підвищення педагогічної майстерності, а саме, на ознайомлення з сучасними педагогічними технологіями, методами і методиками подання навчального матеріалу у вищій школі, на взаємодію з нетривіальною аудиторією, на формування образу успішного педагога.

Особливо цінним виявився досвід взаємодії викладачів різних вікових категорій і педагогічного стажу при спільній роботі над проблематикою курсів.

По завершенні курсів кожен учасник підготував доповідь і презентацію по окремому аспекту педагогічної майстерності. Кращі роботи слухачів будуть опубліковані в збірнику “Педагогічна майстерність викладача вищої школи”.

 

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.