Відгуки

Тут Ви можете залишити свій відгук. Можливо Ваша думка буде корисною тим, хто на даний момент спантеличений проблемою вибору. Можливо, комусь це допоможе визначитись з тематикою майстер-класу або тренінгу, підбором необхідних матеріалів.

Мені було дуже корисно і цікаво, за цей курс я отримав безцінні навички педагога, які неодмінно будуть використані у подальшому житті, адже правильно донести інформацію буде необхідним не тільки для того, щоб навчити, але і у звичайній буденній розмові.

Ходневич Дмитро (ЗХФ-161)    17.06.2022  

Сьогодні відбулось останнє заняття курсу і мені дуже сподобалось згадувати усі зустрічі, які в нас були, та сформовувати «картинку знань», які ми отримали після прослуханя лекцій. Після занять-діалогів мені стало набагато легше представляти себе у колі незнайомих людей; я навчилась правильно та коректно висловлювати свою думку, щоб це було цікаво та красиво; стала зрозумілішою система оцінювання студентів. Заняття дуже сподобались та залишили після себе тільки приємні спогади.

Єгорова Катерина ХФ-171    16.06.2022  

Даний курс був незвичним для мене і запам'ятався великою кількістю інтерактиву як з викладачем, так і з іншими студентами. Було корисним проведення ретроспективи наших занять і рефлексій. Мені було цікаво послухати виступи колег з прочитання та обговорення авторських есе.

Дунай Андрій РЕ-171    16.06.2022  

Сьогодні ми ностальгували за заняттями, які вже пройшли... Корисним було і почути інших, і замислитися самій, чому саме мені подобалися ці заняття курсу «Професійна педагогіка» та які саме зміни сталися зі мною у професійному сенсі. Ці заняття допомогли мені спокійніше ставитися до виступів перед аудиторією; допомогли вільно виходити із зони комфорту, коли цього потребує ситуація; усвідомити відповідальність діяльності викладача та приміряти на себе цю роль. Ми навчилися давати влучні та коректні коментарі щодо роботи інших та навчилися приймати критику самі. Ці заняття запам‘ятаються як лекції дещо незвичного формату, коли не тільки студенти чули викладача, а й викладач хотів та мав змогу почути нас. Дякую за цей досвід!

Корнієнко Юлія, ХО-171    16.06.2022  

Протягом цього семестру, вивчаючи курс «Професійна педагогіка» мені сподобалось Все! Я дізнався багато нового відносно педагогіки і того, як попередити професійну деформацію, дізнався як правильніше вести себе в ролі викладача та як уникати найбільш частих помилок молодих викладачів.

Хименко Михайло РФ-171    16.06.2022  

Мені сподобалися усі наші зустрічі, без виключення. Адже кожне заняття було особливим, не схожим на попереднє. Я дізналася багато нового, навчилася виходити із «зони комфорту», аналізувати виступи колег, виділяти ключові аспекти, швидко і лаконічно висловлювати власну думку. Безліч інтерактивних вправ дали можливість бути на крок ближче до самопізнання. Я отримала можливість спробувати себе в ролі викладача, це дійсно цікаво! Дуже корисно було слухати поради щодо власної вимови, а також дізнатися багато «лайфхаків». Неможливо було не відмітити професіоналізм та майстерність викладача. Дякую Вам, Алла Василівна!

Мінковська Лілія, ХФ-171    16.06.2022  

При вивченні курсу «Професійна педагогіка» мені було цікаво побачити з внутрішньої сторони працю педагога, а також побути у його ролі. Корисним було працювати у інтерактивному форматі з можливістю висловлювати свою думку та аналізувати думки інших колег.

Будкін Дмитро Васильович ХО-171    16.06.2022  

Мені дуже сподобався курс професійної педагогіки. Були дуже цікаві лекції, зрозумілий матеріал та методика викладання просто на висоті. Виконання завдань онлайн, інтерактиви, зміна ролі викладача-студента також стали чимось новим, незвичним.
Мені були корисні всі наші зустрічі. На кожній з них було легко працювати, засвоювати новий матеріал. Нажаль, через те, що знаходжусь на окупованій території без зв’язку, я не була присутнюю на всіх заняттях, але впевнена на 100%, що вони були такі ж класні. Дякую Вам за приємні онлайн-зустрічі.

Ягупова Юлія, ХН-171    16.06.2022  

За цей курс я дізналась багато нового і здобула необхідні навички. Було корисно дізнатися про професійну деформацію і вигоряння, а особливо про дієві методи їх запобігання. Було цікаво прослухати виступи моїх колег і оцінити їх, оглянути одну й ту саму проблему з інших точок зору. Щиро дякую за приємний і корисний досвід!

Кічьова Марія ХН-171    16.06.2022  

Шановна Алло Василівна! Дякую Вам! Мені було дуже корисно навчитися висловлювати свою власну думку коректно і красиво. Також мені сподобалося відчути себе педагогом в оцінюванні інших студентів, зрозуміти, як важко і водночас важливо бути педагогом.

Гончарова Олена ХФ-171    16.06.2022  

Сьогодні на завершальному занятті мені було цікаво проаналізувати та згадати всі лекції та практичні заняття курсу, та вичерпнути головне для себе з цієї інформації. Можу сказати що даний предмет був буде цікавий, с новою корисною інформацією і дуже позитивним викладачем, який постійно дарує гарні емоції. Дякую!

Шульженко Кароліна ХФ-171    16.06.2022  

При вивченні дисципліни «Професійна педагогіка» мені сподобалася спільна співпраця з різними студентами, цікавими завданнями та присутність практики в дисципліні. Було дуже корисним згадати «початок», котрий я почула, поки був зв'язок... Дякую за співпрацю та неоціненний досвід.

Мураховська Олександра ХН-171    16.06.2022  

За курс професійної педагогіки дізналась для себе багато нового та корисного. Велике дякую, Вам за це, Алла Василівна. Насправді дуже мало таких викладачів, як Ви. У мене досі залишилось враження від заняття коли Ви задали завдання розповісти про незнайому людину. Саме для мене, це було дуже хвилююче, але мені Ви підібрали майже копію мене ;-). На сьогоднішньому занятті, дуже дякую, що дали змогу розповісти власне есе, бо через відсутність зв’язку в мене не було можливості розповісти та я дуже засмутилась, що готувалась і не змогла доповісти. Було цікаве послухати поради від інших колег. Цікаво було ностальгували за минулими заняттями. Цікавим було дізнатись про, професійну деформацію та вигорання у викладачів, тому що, я не знала як саме, це проходить саме у представників цієї сфери. Ще раз дуже дякую за таку прекрасну співпрацю та необхідний досвід.

Зданевич Крістіна ХН-171    16.06.2022  

Мені було цікаво дізнатися з курсу, що педагог - це людина, яка не просто повинна начитувати матеріал за планом навчання. Педагог має бути розвинутий в багатьох напрямках для того, щоб зацікавити та заохотити студентів до вивчення свого предмету. Мені було корисним відчути себе викладачем та вислухати поради від своїх колег щодо саморозвитку і вдосконалення.

Майданюк Костянтин ХО-171    16.06.2022  

Кожне заняття було цікавим, мені сподобалось спілкуватися з усіма присутніми студентами, послухати їх точки зору, побачити їх емоції при спілкуванні. Дуже корисним були для мене останні заняття, коли ми розповідали про свої ессе. Я звернула увагу на недоліки свого виступу и вдячна за поради.

Купенко Валерія ХО-171    16.06.2022  

Було дуже цікаво не просто прослухати, а прожити курс «Психологія та педагогіка вищої школи». Дякую Аллі Василівні за високопрофесійний, творчий, нестандартний підхід до проведення кожної лекції. Отриманий досвід дуже необхідний і значущий як для педагогічної діяльності, але й глибшого пізнання себе.

Анна Лисюк    27.01.2022  

Для мене курс лекцій Алли Василівни став справжньою подорожжю у педагогічний досвід. Кожне заняття приносило багато позитивних емоцій та нових знань. Я дуже радий, що був Вашим учнем. Дуже Дякую, Алло Василівна!

Володимир Поливаний    27.01.2022  

Дякую за яскравий, пізнавальний, емоційний, вольовий та цікавий курс «Психологія та педагогіка вищої школи». Орієнтація на учасників процесу, робота над особистим підходом до кожного, сучасне бачення проблеми освітнього процесу, а головне динамічний відгук на пропозиції – все стало неперевершеними визначеннями для компетенцій курсу. Час, який було проведено на цих заняттях пройшов дуже швидко. Сумно, що це скінчилося, але добре, що я змогла долучитися до цих занять і в моєму житті був подібний досвід!

Горохолинська Ганна    27.01.2022  

Курс "Професійна педагогіка" мені дуже сподобався. Я отримав багато нових вражень та цінний досвід. Дуже сподобався викладач та його лекції, я вважаю що це дуже цікава та кваліфікована людина, справжній професіонал у цій дисципліні. На лекціях та при практичних заняттях я отримав дуже цінний досвід, який обов'язково знадобиться мені у подальшому житті. Я вважаю що курс "Професійна педагогіка" дуже важливий і потрібний предмет для кожного магістра. Після закінчення курсу залишилися тільки позитивні емоції та цінний досвід. Дякую Вам за ці знання!

Тимошенко Ілля Павлович, РБ-161    03.06.2021  

Для мене курс "Професійна педагогіка" виявився надзвичайно цікавим та корисним. Особливо сподобались практичні завдання на лекціях, де ми були в ролі викладачів один у одного. Ці практичні завдання дали нам зрозуміти, де необхідно привернути увагу та попрацювати над собою. Хоч я і скептично відносився до курсу на самому початку, я змінив свою особисту думку. Це був дійсно корисний досвід для мене. Дякую педагогу за професіоналізм!

Перерва Станіслав, студент РФ-161    03.06.2021  

По закінченню курсу в мене залишились тільки позитивні враження, все було не тільки цікавим, але і корисним для життя. Педагог зміг зробити навчання у формі гри, а не завчання матеріалу. Це сприяє тому, що ми здобули не тільки теоретичні знання але й практичні. Хочу подякувати за такий досвід!

Козаченко Наталія, студентка РФ-161    03.06.2021  

Мені сподобався курс! Він дуже цікавий і пізнавальний. Особливо були корисними багато таких тем, як рефлексія, мотивація, цінності людини, публічний виступ та багато інших. Так само під час курсів проходили певні тести, завдяки яким ми знаходили свої слабкі і сильні сторони і намагалися зробити їх краще, що є корисним для кожної людини. Навіть не дивлячись на те що, всі заняття проводилися онлайн, відчувався професіоналізм викладача, і весь час пар пролітав дуже швидко, що говорить про підвищений інтерес під час слухання лекцій, який викликати в наш час у сучасного студента не так вже й просто! Я збільшив інтерес до педагогіки, розширив свої пізнання і хочу розвиватися далі. Дякую за отриманий досвід, який стане в нагоді мені далі у подальшому житті!

Іванченко Михайло Ігорович, студент РМ-161 – Мобільні радіоелектронні пристрої, телекомунікаційні системи та мережі    03.06.2021  

Пройшовши курс, для мене було цікавим те, як прості, на перший погляд, тести дуже багато можуть розповісти про людину, чого вона сама могла і не знати про себе. А корисним було те, що після кожного заняття у мене в голові залишалося щось, що можна застосувати і в професійній сфері, і навіть при спілкуванні з друзями та в майбутньому. Зворотній зв'язок був невід'ємною частиною, який дуже допомагав в процесі навчання. Дякую!

Яцик Олександра Дмитрівна, студентка РТ-161 – Радіоелектронні та телекомунікаційні системи    03.06.2021  

Закінчивши курс "Професійна педагогіка" я отримав масу позитивних вражень. Дуже сподобався викладач, який дійсно професіонал в цій справі, цікаво та дохідливо розповідає корисну інформацію яка дуже допомагає у майбутньому. Було присутньо багато захоплюючих тестів які спонукали до більшої мотивації у навчанні. Дана дисципліна має дуже велике значення у освіті тому що саме вона навчає основних принципів у суспільстві після закінчення вуза на мою думку. Щиро вам дякую за вашу титанічну працю!

Лисиця Дмитро Миколайович, студент РТ-161 – Радіоелектронні та телекомунікаційні системи    03.06.2021  

Шановна Алло Василівна. Дякую вам за вашу плідну працю під час наших занять! На мою думку, курс «Професійна педагогіка» дійсно був необхідний для нас, щоб отримати досвід у даній області на заняттях. Хочу підкреслити саме роботу викладача, як висококваліфікованого педагога котрий проводив заняття дуже якісно і з максимальною ефективністю, уся робота не була дарма і вважаю, що кожен зі студентів отримав знання, які зможе використати у майбутньому. Саме такий викладач є ключем до якісної освіти!

Мігуш Даниїл Володимирович, студент РЕ-161 – Електронно-обчислювальна техніка    03.06.2021  

Мені дуже сподобалось вивчати дану дисципліну, одержані знання та досвід будуть дуже корисними в майбутньому житті. Окрему увагу хотілось би приділити викладачу, з яким було дуже приємно працювати і спілкуватись в ході навчального процесу. Через такий зворотній зв'язок з’являться мотивація до гарного навчання.
Алло Василівна,дякую Вам за все!

Мунтян Олександр Вікторович, студент РЕ-161 – Електронно-обчислювальна техніка    03.06.2021  

Having read this I believed it was rather informative. I appreciate you finding the time and energy to put this article together. I once again find myself personally spending a significant amount of time both reading and leaving comments. But so what, it was still worth it!

Loren Christoper Laney    06.02.2021  

I like looking through a post that will make men and women think. Also, thanks for allowing for me to comment!

Teressa Alan Zorine    06.02.2021  

What a nice article. It keeps me reading more and more!

Ophelie Eduino Tara    06.02.2021  

After going over a number of the articles on your website, I honestly appreciate your technique of blogging. I saved as a favorite it to my bookmark site list and will be checking back in the near future. Please check out my website too and let me know your opinion.

Teddie Alberto Butch    06.02.2021  

Алла Василівна, дякую Вам за цікаві лекції, на які дійсно хотілося приходити; відданість своїй професії; за цінний досвід, яким Ви ділилися з нами на заняттях; особистісний підхід до кожного аспіранта, теплу атмосферу упродовж усього курсу, можливість зрозуміти свої помилки та вдосконалюватися у перспективі, оскільки «немає межі досконалості». Знання, що отримала під час вивчення «Психології та педагогіки вищої школи», стануть у нагоді під час моєї майбутньої професійної діяльності. Бажаю Вам успіхів та творчого натхнення.

Ольга Янковська, аспірантка 1 курсу    28.12.2020  

Хочу выразить благодарность Алле Васильевне как настоящему педагогу и профессионалу. Мы все очень благодарны за Ваш в вклад в наше развитие и профессиональный рост! Благодарим за курс "Психология и педагогика высшей школы", который смог быть наполненным эмоциями, знаниями и новыми открытиями несмотря на дистанционную форму обучения.
Спасибо Вам!

Горбатенко Анастасия    24.12.2020  

Шановна Алло Василівно! Дякую вам, за вашу кропітку роботу, за те, що саме ви є прикладом справжнього педагога. За те, що ви стали натхненням для мене та моїх колег! Курс "Психології та педагогіки вищої школи" був не тільки цікавим та корисним з погляду дисципліни для аспіранта, багато чого я із задоволенням візьму з собою у повсякденне життя! Також хотілось би відмітити інформаційну підтримку з вашого боку: корисні посилання, інформація, яку ви надавали нам поза лекціями, різні хитрощі, тести та рекомендації усе це було важливим для мене. Дякую вам!

Саченко Лілія    24.12.2020  

Подяка проф. Аллі Василіві Семеновій за цей курс. Весь курс вибудован таким чином, що стимулює робити та опрацьовувати нові й нові завдання. Дякую!

Анастасія Баторій    24.12.2020  

В условиях сложной эпидемиологической ситуации, занятия проходили онлайн на платформе Zoom. Этот факт был скорей положительным для обучения в аспирантуре, т.к. не нужно было тратить время на присутствие в аудитории и хорошо можно совмещать обучение с работой. Понравился материал представленный в виде лекций-презентаций. Интересными были практические задания (составление тестов, эссе, проведение мини лекции). всё это требовало творческий подход. На лекциях поднимались актуальные темы как педагогики , так и психологии в коллективах. В целом очень понравился курс, было много полезной информации и советов для будущей успешной работы!

Зайчик Юрий    24.12.2020  

Шановна Алло Василівно!
Хочу подякувати Вам ,та побажати найкращих аспірантів та студентів.Дякую вам за досвід, за надану можливість відчути себе в ролі викладача вищої школи . Ви дуже гарний спеціаліст, майстер своєї справи на якого хочеться рівнятися. Я дуже задоволена навчанням саме цього предмету ви дали нам чітке розуміння педагогічної діяльності викладача вищої школи. А також за прекрасний образ сучасного викладача, досвідченого та стильного викладача, з якого хочеться брати приклад. Дякуємо Вам, Алло Василівно.

Присяжнюк Л. І докторант PhD ОНПУ    24.12.2020  

Незважаючи на те, що курс проходив дистанційно, вдалося для себе добре зрозуміти роль викладача, його обов'язки та ще раз переосмислити хто такий педагог закладу вищої освіти. Алло Василівно, дякую, за те що поділилися власним досвідом і прикладом показали яким має бути сучасний викладач! Успіхів у Вашій педагогічній діяльності! Дякую!

Ніколаєва Тетяна PhD-1    24.12.2020  

You made some good points there. I looked on the internet for the subject matter and found most guys will approve with your site.

Flora Asher Dowling    18.12.2020  

Way cool! Some very valid points! I appreciate you writing this write-up plus the rest of the website is very good.

Raychel Bart Wildee    18.12.2020  

I am really grateful to the owner of this web page who has shared this wonderful post at here.

Herminia Barbabas Cherey    17.12.2020  

I think you have remarked some very interesting details , appreciate it for the post.

Hedvig Jarrod Koblick    15.12.2020  

Now I am going away to do my breakfast, after having my breakfast coming yet again to read further news.

Mair Barton Belinda    09.12.2020  

Please keep us up to date like this. Thank you for sharing.

Sissy Perceval Felty    09.12.2020  

Im obliged for the blog post. Really thank you! Fantastic.

Ricki Clevie Ricardo    01.12.2020  

Appreciating the persistence you put into your site and detailed information you present.

Melli Constantin Lelah    24.11.2020  

Only wanna remark that you have a very decent web site , I enjoy the design and style it really stands out.

Dorella Berti Yousuf    23.11.2020  

Say, you got a nice post. Really looking forward to read more. Really Cool.

Aimee Elisha Chor    20.11.2020  

На жаль наше навчання відбувалося під час карантину, через хворобу COVID-19. Звичайно, це немогло не вплинути на навчання, тому, що потрібно було швидко рефлексувати на дану проблему, знаходити інші шляхи звязку з учнями, і повністю замінити звичайний процес навчання на дистанційний. Я вважаю що викладачі, а саме Семенова Алла Василівна і Яні Валерій Федорович чудово справилися з даними труднощами, знайшли та налагодили потрібний зв'язок із студентами та в повній мірі виконали свій обовязок викладача. Жалкую, тільки через малу кількість недистанційних занять, цікаво було б попрацювати в живу.

Кожухар Андрый    08.06.2020  

За той час, що нам викладався курс професійної педагогіки, я знайшла для себе багато чого цікавого в роботі педагога і навіть серйозно задумалась над тим, щоб вступати до аспірантури. Шкода, що час навчання випав на час впровадження карантину, тому викладалося все дистанційно, проте все одно результатом я задоволена. Дуже дякую Аллі Семенівні та Юрію Миколайовичу за співпрацю!

Єрьоменко Анастасія, РЗ-151    08.06.2020  

Добрий день усім, хто читає даний відгук. Пишу всім велике спасибі за те, що навіть при нових умовах проведенеія лекцій та практичних завдань: дистанційно ми змогли стати єдиним і дружним колективом. Нехай в цьому сееметрі та в інші роки був такий чудовий настрій. Успіхів бажаю усім у своїх справах і всього самого найкращого.

Седоченко Влад РТ-151    08.06.2020  

Шановна Алло Василівно!
Хочу подякувати,та побажати найкращих студентів.Дякую вам за найнадзвичайніший досвід, за надану можливість відчути себе в ролі викладача вищої школи . Також хочу подякувати за наданий вами цікавий професіональній досвід. Це було дуже пізнавально! Дякую!

Сергієнко Єфим    03.06.2020  

З першої ж лекції Ви Алло Василівна, справили враження дійсно обізнаного і зацікавленого в свої роботі викладача і саме цьому Ви і навчали нас. Заняття проводились дуже легко і цікаво. Також хотілось би сказати, що через карантин не будо вигадано нових завданнь, все будо у рамках курсу які було обговорено на першому занятті, саме це допомагало розуміти строки виконання всіх робіт і їх кількість. Дякую за Вашу роботу, адже саме цей предмет допоміг мені зазирнути на іншу сторону роботи ВНЗ!

Пелюх Поліна ТК-1514    03.06.2020  

Не дивлячись на карантині умови, навчання було продовжено на високому рівні! Цікава подача інформації, та розуміння. Я дуже задоволена навчанням саме цього предмету, він дозволяє відкрити в собі нові думки. Дякую за вашу працю та цікаву подачу матеріалів. Дякую!

Запорожан Юлія    03.06.2020  

Алла Василівна дуже гарний спеціаліст у своїй справі. Вона с першої лекції могла дати це зрозуміти. Не зважаючи на те, що був карантин, вона змогла і дистанційне навчання зробити захопливим та корисним.

Поляков Олександр ТС-1501    03.06.2020  

А.В.Семенова з першої лекції справила враженная, шо вона мастер свого діла, чудовий педагог! Навіть після того, як навчання стало дистанційним, таке враження не змінилося. Я вважаю, більшість студентів, при виконанні дістанційних завданнь мали можливість відчути себе справжнім педагогом. Дистанційні завдання з практики, яку проводив А.Ю.Погосов, також були інтересними та пізнавальними. Виконуючи лекційні та практичні завдання була можливість проявити себе навіть з творчої сторони. В цілому, дисципліна "Професійна педагогіка" залишила тільки чудові враження!

Озерова Дарья ТК-1514    02.06.2020  

Спасибі Вам, Алла Василівна! Для мене це було, чимось новим, не просто спілкування. Сподіваюся в майбутньому будуть частіше використовувати дані сервіси, для проведення таких відеоконференцій. У такій обстановці простіше перебувати, ти як би і вдома, але при цьому спілкуєшся з колегами і бачиш їх.
Світ зараз "ізольований", в даній ситуації це дуже зручний інструмент для навчання.

Веклич Ілля    01.06.2020  

Інтерактивні лекції дають змогу зрозуміти матеріал "на льоту". В зв'язку з ситуацією катантина довелося побувати тільки на одної, але навіть в такій складній ситуації було опрацьовано матеріал. Дякую Вам, Алло Василівно!

Михайло Плохотнюк    01.06.2020  

На жаль, через пандемію ми вивчали предмет ''Професійна педагогіка'' дистанційно. Але це не заважало зарекомендувати професора Семенову А.В. як старанного педагога та чуйну людину. Завдання, нею задані, були цікаві та креативні. Відеоконференція проведення доповіді есе була пророблена майстерно. Дуже було цікаво почути доповідь есе студентів та побачити ведння методики їх виступу. Оргранізація відеоконференції було пророблено професійно. Дякую, вам Алло Василівно, за наше ознайомлення з цікавою дисципліною ''Професійна педагогіка''.

Євгеній Муромський    01.06.2020  

Спасибо большое проф. Семеновой А.В. и проф Погосову А.Ю. за этот курс "Проф. педагогики", за отличные лекции и хорошо изложенный материал. Не смотря на карантин, дистанционное обучение и подача информативного материала была на высшем уровне,наличие консультаций в онлайн режиме в любое время суток, за четко данные ответы на вопросы, которые возникали при выполнении практических заданий. Этот курс дал четкое понимание педагогической деятельности, правильного построения обучающих лекций и метод. указаний, что в дальнейшем поспособствует в любой рабочей деятельности.

Латий Александр    01.06.2020  

Під час карантину підтримування зв‘язку у навчанні дуже необхідне. Викладач завжди був на зв‘язку та відповідав на всі запитання. Завдання були цікавими, що полегшувало роботу з ними. Відеозв‘язок допомагав краще зрозуміти один одного, та додавав настрою до навчання, нібито знаходження в аудиторії.

Бочаров Михайло ТЯ-1506    01.06.2020  

Информативность занятий крайне высока. Отличная подача материала крайне емкая. Атмосфера на лекциях была крайне позитивной. Очень много чрево полезного подчеркнул для себя. Общая оценка крайне положительная!

Подгородецкий    01.06.2020  

Шановна Алло Василівно! Хочу щиро подякувати і висловити глибоку вдячність за вашу нелегку працю в проведенні курсу. Ви відкрили для мене професію викладача як мудрого і талановитого наставника. Дякую за Вашу допомогу у вивченні предмета, за увагу і підтримку. Я отримав незамінні і безцінні навички, які дуже знадобляться мені в подальшому житті. Ви гідний приклад висококласного викладача!

Юндин Виталий ОНПУ ТЯ-1504    01.06.2020  

Наша перша лекція була цікава та захоплива (вона показала що подальший курс буде цікавим). Проте карантинні умови не дозволили в повній мірі це відчути. Однак Алла Василіна змогла організувати дистанційну роботу. Наше спілкування було продуктивним навіть в умовах карантину. Цей курс дав мені нові знання та навички.

Власюк Андрій, студент 4 курсу ІЕКСУ    01.06.2020  

Наша перша лекція була цікава та захоплива (вона показала що подальший курс буде цікавим). Проте карантинні умови не дозволили в повній мірі це відчути. Однак Алла Василіна змогла організувати дистанційну роботу. Наше спілкування було продуктивним навіть в умовах карантину. Цей курс дав мені нові знання та навички.

Власюк Андрій, студент 4 курсу ІЕКСУ    01.06.2020  

Хочеться сказати і виразити свої враження від дистанційного навчання. Насамперед це не дуже погана річ, адже це дозволяє знаходитись в більш-менш приємній атмосфері.Враження лише позитивні. І взагалі даний досвід допоможе в більш чіткій організації такого навчального процесу. Тому, хочу побажати лише тримати планку навчання, адже саме це наразі дуже важливо. Дякую. Дуже дякую

Яроцький Михайло група ТК-1514    01.06.2020  

Навчання в магістратурі дуже цікаве, тому що в ОНПУ викладає Алла Василівна. З нею уроки дуже інтерактивні, цікаві, корисні . Саме цей викладач зможе знайти підхід до будь якого студенту. Я отримав заряд наснаги і корисні знання, що допоможуть мені на роботі почувати себе комфортно в ролі наставника .

Виталий Душок    01.06.2020  

Высказываю свою благодарность Алле Васильевне, было очень легко и понятно работать. За своевременное и объективное оценивание. За бесценный опыт полученный благодаря Вам. А так же, за приятную атмосферу внутри коллектива.

Рябуха И.В.    01.06.2020  

Улюблений викладач. Добра, відкрита, дуже цікава особистість. Слухати одне задоволення. Чуйна,всю себе студентам віддає.
Щиро дякую, Вам Алло Василівно, що я зустрілася з такою людиною, як Ви!

Козоровська Кристина    01.06.2020  

Спасибо вам большое Алла Васильевна! Я действительно счастлива! Я никогда не учила украинский, поэтому Вы разрешили мне провести мини-лекцию на английском и украинском с переводом! Я смогла сделать все Powerpoint на английском и ещё плюс украинский перевод на слайде! И я показала там всё что я говорила. Я так рада была присутствовать на ваших лекциях, хотя я не всегда могла понять все темы, мне было очень приятно, потому что в нашей классной атмосфере все студенты участвовали в ней и высказывали свое мнение. Всем благодарность коллегам! Спасибо! Спасибо вам большое, за бесценный опыт, полученный благодаря Вам!

Цянь Ци - докторант PhD ОНПУ 1-го курса из КНР    20.12.2019  

Большое спасибо Профессору! И желаю вам хорошо работать!

Ду Синь - докторант PhD ОНПУ 1-го курса из КНР    20.12.2019  

Мне нравятся лекции профессора Семеновой. Это было замечательно познавательно и красиво на всех лекциях и мероприятиях со студентами для обмена мнениями. Большое спасибо! Кроме того, спасибо коллегам-аспирантам за поддержку. Желаю всем успехов и удачи!

Альгерби Рабиа - докторант PhD ОНПУ 1-го курса из Ливана    20.12.2019  

Алла Васильевна, спасибо большое, за бесценный опыт, полученный благодаря Вам! за интересные, полезные и действенные занятия. За человечность! За профессионализм! За искренее желание поделиться с нами важными как для будущих PhD, так и просто для порядочных людей знаниями и умениями! Я бесконечно рада,что Вы и Ваш курс встретились на моем жизненном пути и жалею,что не встретился еще учась в магистратуре. Это универсальные и полезные знания для всех! Спасибо аудитории за атмосферу и помощь в совместной работе! Всем хорошо закончить сессию и встретить потрясающе Новый Год с любимыми и родными вам людьми в приятной и душевной атмосфере!

Бут Наталья, докторант PhD ОНПУ 1-го курсу    20.12.2019  

Шановна Алло Василівно!
Хочу подякувати вам за найнадзвичайніший досвід, за надану можливість відчути себе в ролі викладача вищої школи та розширити горизонти наукового пізнання. Також хочу подякувати за наданий вами ексклюзивний професіональній досвід. Це було незабутньо та неповторно! Дякую!

Ковбан Софія Вікторівна, докторант PhD ОНПУ 1-го курсу    19.12.2019  

Очень хочу поблагодарить профессора Аллу Васильевну! За время прохождения курса, она открыла для меня слово "преподаватель" с новой стороны. Это не про рассказ заученного материала, это про образ для подражания, уважения и вдохновения.
Благодарю за опыт первого выступления на украинском языке, он был очень и очень волнительным, но при этом принес огромную пользу и понимание процесса.
Благодарна за методы, способы и лайфхаки педагога, а так же за прекрасный образ современного, опытного и стильного преподавателя, за практические навыки, которые я уже применяю в своей профессиональной деятельности.

Виктория Кофман, докторант PhD ОНПУ 1-го курсу    19.12.2019  

Если мне скажут, что какую-то лекцию мне будет читать кто-то, кого обучала Алла Васильевна, то я буду спокоен как за качество информационного наполнения предстоящей лекции, так и за преподавательские навыки лектора. Спасибо Вам, Алла Васильевна, за огромный багаж действительно полезных знаний и умений, которые я приобрел благодаря Вам. Я ни разу не пожалел про время, которое я провел на Ваших лекциях.

Горпенко Даниил, докторант PhD ОНПУ 1-го курсу    19.12.2019  

Приятно было поработать и послушать лекции Аллы Васильевны. Искренне рад, что в политехе есть люди, которые хотят и могут работать на таком высоком уровне профессионализма. Практика, выступления, лекции - все это очень мотивирует учиться и стараться быть лучше. Большое спасибо за курс!

Ляпун Дмитро, докторант PhD ОНПУ 1-го курсу    19.12.2019  

Очень благодарен Алле Васильевне за очень познавательные лекции, интересный педогогический подход, время не зря потраченное... Жалко только, что курс лекций по предмету Психология и педагогика высшей школы закончился.Хотелось бы посетить лекции по Вашему предмету в дальнейшем... Семёнова Алла Васильевна - психолог и преподаватель от Бога, побольше бы таких людей...

Омельченко Евгений, докторант PhD ОНПУ 1-го курсу    18.12.2019  

Алла Васильевна, хочу выразить Вам искреннею благодарность за проведенные занятия, для меня это был новый опыт, новые знания, которые я уже применяю в моей работе, Вы передали нам неоценимый опыт, спасибо Вам большое за это

Василий Реутский, докторант PhD ОНПУ 1-го курсу    18.12.2019  

Очень понравился данный курс, у нас он назывался "Психология и педагогика высшей школы". Очень своеобразный и необычный подход к проведению лекций со стороны преподавателя Аллы Васильевны. Всегда было интересно, что нового будет на очередном занятии.

Александр Стрельцов, докторант PhD ОНПУ 1-го курсу    18.12.2019  

Вже не вперше відвідую тренінги Алли Василівни. Щоразу захоплююсь її надзвичайно високим рівнем професійної майстерності. Тематика тренінгів завжди дуже вдало підібрана, ідеально поєднані теорія й практика. Кожного тренінгу я отримую нові знання, навички й позитивні емоції. З нетерпінням чекаю наступних модулів!

Станіславик Олена, кандидат економічних наук, доцент    02.12.2019  

Величезна подяка Аллі Василівні за її професіоналізм. З самого початку семінару-тренінгу створено поважну, ділову і, водночас, душевну атмосферу, що відразу розташовує до співпраці, продуктивному професійному спілкуванню.
Необхідно відзначити актуальність, систематичність, логічність і доступність запропонованої інформації. Надано вичерпані та повноцінні матеріали для самостійної роботи.

Iванченко Лiлiя, к.т.н., доцент ОНПУ    02.12.2019  

На семінарі були створені умови подолання психологічного бар'єру, тепер гарантом програми бути не страшно))) а ще я почула багато практичних порад, які значно полегшують роботу. Спасибі!

Доброєр Наталія Вікторівна, кандидат культурологiї, доцент, доцент кафедри культурології, мистецтвознавства та фiлософii культури ОНПУ    02.12.2019  

Шановна Алла Василівна! Щиро вдячна Вам за цікавий та продуктивний захід. Я отримала багато важливої та корисної інформації. Матеріал був поданий в цікавій та динамічній формі, дуже професійно та доступно! Дякую Вам за проведений курс!!!

Добрянська Наталя Анатоліївна, д.е.н., професор кафедри АМПР ОНПУ    02.12.2019  

Модуль «Зміст, форми і методи організації освітнього процесу…» забезпечує те, на що завжди не вистачає часу – систематизацію знань. Ніби все знайомо, але так впорядковано та подано, що всі зв’язки стають очевидними.
Окремо хочу зазначити робочу і дружну атмосферу, яку вдається забезпечити на заняттях Аллі Василівні. Це дійсно дуже важливо, адже всі учасники приходять після своїх, інколи виснажливих, занять. А дві години проходять легко і корисно.

Віра Любченко, професор кафедри системного ПЗ ОНПУ    02.12.2019  

Очень хорошо и весело прошли второй модуль! Все замечательно, материал зашел легко, очень здорово помогает визуализация. Алле Васильевне большое спасибо и респект!

Соколы Иван Иванович, д.э.н. профессор каф. менеджмента ОНПУ    02.12.2019  

Отзыв: Книга "Основы психологии и педагогики" - А.В. Семенова, Р.Г. Гурин, Т.Ю. Осипова - Хороший учебник
Дорогие любители психологии, хочу поделиться с вами впечатлениями от учебника "Основы психологии и педагогики" от авторов Семеновой Аллы Васильевны, Гурина Руслана Сергеевича, Осиповой Татьяны Юрьевны.
Вот так выглядит книга.

Книга Основы психологии и педагогики - А. В. Семенова, Р. Г. Гурин, Т. Ю. Осипова

На обратной стороне можно прочитать более подробную информацию об авторах.

Книга Основы психологии и педагогики - А. В. Семенова, Р. Г. Гурин, Т. Ю. Осипова

Книга очень мне нравится, в ней много полезной информации для студентов кафедры психологии и педагогики. Меня интересует только психология, поэтому я буду делиться впечатлением именно части посвященной психологии.
Как и все учебники по общей психологии в первой части речь идет собственно о становлении психологии (история, развитие, школы, направления, методы...), биопсихические свойства человека (темперамент, типа нервной деятельности, типологии личности...), психические процессы и волевая сфера личности, личность и управления процессом ее формирования, сущность и структура профессиональной деятельности, "Я - концепция".
Всего теме психологии в учебнике посвящено 200 страниц из 320-ти.
В конце книги есть очень интересные психологические тесты
Рекомендовать для прочтения буду однозначно поступающим и студентам, а также тем, кто интересуется психологией.

https://otzovik.com/review_9079300.html

оригінал відгуку на сайті    27.11.2019  

Дякуємо, Алло Василівно, за цікаві та продуктивні заняття 1 модулю "Написання робочих програм навчальних дисциплін та силабусів" програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників "Розвиток педагогічної майстерності в умовах інтеграції вищої науки і освіти".
Як завжди, Ваші заняття на високому професійному рівні (вся інформація чітка, необхідна та своєчасна)!
З нетерпінням чекаю на слідуючі модулі!

Лук'янчук Олена, старший викладач кафедри менеджменту ІБЕІТ ОНПУ    12.11.2019  

Очень хорошие и полезные курсы! Алла Васильевна Семенова замечательный преподаватель, сложные и запутанные вещи подаются очень доходчиво, просто и понятно, очень дружелюбная и веселая атмосфера на занятиях, получаешь очень большое удовольствие! Алле Васильевна Семеновой большое спасибо и респект))))

Соколы Иван Иванович, д.э.н. профессор каф. менеджмента ОНПУ    11.11.2019  

Щиро вітаю професора Семенову Аллу Василівну із черговим випуском! Ви робите для освіти, для української спільноти викладачів вищої школи неоціненне – пропагуєте безсмертні ідеї Педагогіки Добра свого вчителя – академіка Івана Андрійовича Зязюна. І наперекір тим, хто воліє, аби вміли лише “вишивати хрестиком” й не стали для вихованців Викладачами-гуманістами, майстрами педагогічної дії, доносите до душ і свідомості своїх колег необхідність бути Людиною, цінувати в ній людське начало саме у професійно-педагогічнії дії-взаємодії.
Щиро Ваш поціновувач,

проф. Олександр Лавріненко (м. Київ).    01.07.2019  

Добридень, вельмишановна Алло Василівно! Ще раз хотіла подякувати Вам за все поради, рекомендації, наші чудові і продуктивні семінари-тренінги. Дякую також за такий цінний подарунок – книги по ред. І.А. Зязюна. (Вже почала читати) Це щось неперевершене! Дякую від душі. Це була велика честь для мене. Всіх благ Вам і гарного літа!

Ганна Олександрівна Ніколаєва - кандидат культурології, асистент кафедри культурології, мистецтвознавства та філософії культури, ГФ ОНПУ    27.06.2019  

Творчества Вам, успехов и удачи, Вы всегда на высоте!

Тюрина Валентина Александровна - доктор педагогических наук, профессор, полковник МВД    06.05.2019  

PhD 1 року навчання із задоволенням прийняли участь у Міжнародному конкурсі есе «Суспільство. Мислення. Розвиток». Дякуємо Вам, Алла Василівна за підтримку и допомогу всім учасникам конкурсу.

Лебідь Наталія Георгіївна, докторант PhD 1-го курсу, спец. «Менеджмент», ОНПУ.    05.05.2019  

Іспит з «Психології та педагогіки вищої школи» складено майже на відмінно! Курс професора Алли Семенової залишив по собі масу корисного досвіду та теплі спогади!

Ксенія Сорокіна, Докторантка PhD 1 року навчання ОНПУ 2018/2019    25.12.2018  

Спасибо большое Алле Васильевне за полученные знания,опыт! Лекции были очень интересные! Очень жаль,что закончились!И отдельное спасибо за теплую и душевную атмосферу в аудитории!!! И веру в нас!)

Инна Хвальчик    19.12.2018  

Дякую Вам за ваші заняття. Вони дозволили не тільки вивчити предмет, але і краще дізнатися свої особливості та опрацювати їх. Менi до вподоби, що теорія була підкріплена практикою.
Ви професіонал своєї справи, Алло Василiвна!

Чорi Владислав    18.12.2018  

Висловлюю велику подяку Аллі Василівні за цікаві заняття та відданість своїй справі. Докторантам PhD важливо бачити перед собою такий приклад викладача і педагога!
З повагою, Ольга Нємченко.

Ольга Нємченко    18.12.2018  

Алла Васильевна, благодарю Вас за прекрасные лекции. Вы действительно профессионал своего дела! Уверен, все полученные знания на Ваших парах пригодятся нам! Желаю Вам успехов!

Никита Зайцев    18.12.2018  

Шановна Алло Василівно! Щиро вдячна Вам за публікацію архівного відео І.А. Зязюна - Педагогічна майстерність і за те, що дали можливість поділитися таким неоціненним матеріалом. Адже Іван Андрійович був науковим керівником моєї кандидатської дисертації! Завжди пам'ятаю хвилини спілкування з таким прекрасним Педагогом і водночас просто мудрою Людиною. З повагою.

Гіптерс Зінаїда Василівна, Доктор педагогічних наук, Львівський навчально-науковий інститут ДВНЗ "Університет банківської справи"    12.12.2018  

Алла Васильевна, вы прекрасны! Знания, настроение и позитив. А главное вдохновение-самый продуктивный мой год в научном плане! Благодарю, успехов Вам!!!!

Вiра Остащук    11.12.2018  

У наш час викладач вузу повинен задовольняти цілому набору формальних вимог, серед яких немає місця критеріям пед. майстерності. Подібну проблему висвітлював свого часу ак. І.А.Зязюн, актуальна вона і зараз. Тому поява порталу дуже важлива і своєчасна подія в житті освітян. Вітаю засновника порталу і нас всіх! Я дуже тепло і з вдячністю згадую заняття і семінари-тренінги, що проводяться А.В.Семеновой в рамках пед. семінару ОНПУ. У кожному з них навіть досвідчений педагог міг відкрити нове і корисне для себе, поділитися своїм унікальним педагогічним досвідом. Закликаю всіх викладачів не упустити свого шансу доторкнутися до сучасної педагогіки,- високо професійної, розумної, а й доброї, особистісної, що базується на традиціях школи І.А.Зязюна і цінністному досвіді проф. Семенової А.В.

Юрій Дорофєєв, ОНПУ    05.12.2018  

І до всього вищевикладеного, безумовно, треба додати, що виховання майбутніх педагогічних кадрів та удосконаленя майстерності працівників вищої школи – це, дійсно, одна з приоритетних задач сьогодення. Без цього не буде плідного руху вперед.

Погосов Олексій Юрійович, д.т.н., професор    03.12.2018  

Вельмишановна Алло Василіївна!
Завжди приємно спілкуватися з Вами, як з колегою – педагогом та науковцем, і бути, незважаючи на час року та час доби, – у нерозривному контакті завдяки комфортному інформаційному простору!Заснований Вами интернет-портал – важливий крок на шляху професійного спілкування всіх тих фахівців, яким не байдужа педагогічна майстерність і взагалі питання сучасної освіти та науки.
Ваші педагогічні розробки та впровадження їх у практику (я вірю) мають бути використані, зокрема, і задля подальшої нашої плідної співпраці в галузі інженерної педагогіки! Разом ми це зможемо, під Вашим керівництвом.

Погосов Олексій Юрійович, д.т.н., професор    03.12.2018  

Педмайстерність вперше ввів у нас в Полтавському педінституті І.А. Зязюн… Були олімпіади з цього предмету між студентами інших педінститутів. Я особисто брав участь, а також зустрічав делегації та був гідом у студентів інших вузів, які приїздили у Полтаву. Я був відповідальним на факультеті у КІДі (клуб інтернаціональної дружби) - через це і брав участь у зустрічі гостей та їх розміщенні та екскурсії... Цікавий предмет! Пов'язаний з психологією та філософією... Курсову написав на п'ять( від скромності не помру))) Дякую Вам!

Володимир Джежеря    03.12.2018  

Шановна Алло Василівно. Сердечно вітаю Вас зі створенням цього порталу. Ви в черговий раз довели, що є гідною ученицею великого Педагога - академіка Зязюна І.А.Так тримати. З повагою Валерій Яни.

Яні Валерій    02.12.2018  

Бути справжнім Учителем – це не професія, а покликання! Це дійсно так! Щоб оволодіти педагогічною майстерністю, недостатньо тільки теорії... Потрібно любити свою справу. Важливо побачити в кожній людині її здібності й таланти, зацікавити та вміти повести за собою. Курси були насправді корисними! Спасибі за корисний досвід і спілкування зі справжніми Педагогами-майстрами!

Вікторія Агафонова    28.11.2018  

Дуже дякую за тренінг та динамічне викладання матеріалу.
Виникає велике бажання відвідувати тренінги ще багато разів.
Щиро дякую Вам, Алло Василівна!

Валерія Неретіна    28.11.2018  

....О сколько нам открытий чудных
Готовят просвещенья дух
И опыт, сын ошибок трудных,
И гений, парадоксов друг.....О.С.Пушкін, 1829 рік, а як співзвучно в 2018 році відображає працю проф. А.В Семенової, котра присвятила своє життя Педагогічній майстерності. Дякуємо Вам, Алло Василівно

Валерій Рачук    28.11.2018  

Ви можете залишити відгуки.
Verification Captcha
* Обов\'язково