Вітання до дня науки 19 травня 2022

Шановні науковці!

Команда освітньо-наукового Порталу «Педагогічна майстерність викладача вищої школи» від щирого серця вітає Вас з нагоди відзначення свята – Дня науки в Україні!

Сьогодні, у такі важкі для нашої країни часи,  Ви докладаєте багато зусиль для збереження і розвитку науки в Україні та збагачуєте скарбницю вітчизняних і світових наукових досягнень. Бажаємо Вам миру та єдності! Переконані, що Ви й надалі докладатимете зусиль для розвитку наукового потенціалу держави. Нехай доля дарує Вам міцне здоров’я, довголіття, оптимізм, невичерпну енергію у Вашій нелегкій праці та нових професійних здобутків!

Саме сьогодні дозвольте презентувати збірку академічних ессе магістрантів Інституту інформаційної безпеки та радіоелектроніки, Інституту хімічних технологій та фармації Національного університету «Одеська політехніка» за загальною редакцією проф. А.В. Семенової «МОЇ МРІЇ ПРО ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ В УКРАЇНІ ПІСЛЯ НАШОЇ ПЕРЕМОГИ» (посилання тут). Сподіваємось, що роботи наших майбутніх інженерів хочаб трохи надихнуть нас до подальшої роботи і підтримають оптимізм.

Замість передмови збірку відкриває нарис доктора педагогічних наук, професора, дійсного члена НАПН України, глави Секретаріату Конгресу української інтелігенції, заступника Голови Центрального правління Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка – ГЕОРГІЯ ГЕОРГІЙОВИЧА ФІЛІПЧУКА «Фейсбук війни»: від 12 травня 2022 р.

Творчої наснаги, успіхів у професійній діяльності та нових звершень Вам задля безпеки та добробуту Українського народу!

З повагою, Алла Семенова

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.