Шановні освітяни України!

Дуже приємна, важлива, корисна і цікава новина!

Вийшов у світ черговий номер журналу Education: Modern Discourses (№3, 2020), тематика якого спрямована на висвітлення найактуальніших питань сучасної освіти, ціннісно-етичні норми, прийняті міжнародним науковим співтовариством. Видання містить актуальні статі стосовно розвитку та модернізації сучасної освіти.

В умовах сьогодення вітчизняна наука продемонструвала, що має всі можливості і потенціал бути потрібною українському суспільству. Наші науковці не припиняють працювати, діяти і мислити.

Пропонуємо Вам ознайомитись з науковою працею доктора філософських наук, професора, завідувача кафедри богослов’я та релігієзнавства НПУ імені М.П. Драгоманова Віктора Дмитровича Бондаренка та доктора педагогічних наук, професора, директора науково-дослідного інституту проблем забезпечення якості освіти ОДАТРЯ Алли Василівни Семенової Targets of strategic development of educational policy of Ukraine under integration into the European educational area: social and personal dimensions of cultural and historical integrity (ЦІЛЬОВІ ОРІЄНТИРИ СТРАТЕГІЧНОГО РОЗВИТКУ ОСВІТНЬОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ В КОНТЕКСТІ ІНТЕГРАЦІЇ В ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР: СОЦІАЛЬНИЙ ТА ОСОБИСТІСНИЙ ВИМІРИ КУЛЬТУРНО-ІСТОРИЧНОЇ ЦІЛІСНОСТІ).

У статті проаналізовано соціальний та особистісний виміри цільових орієнтирів стратегічного розвитку освітньої політики України в контексті інтеграції в європейський освітній простір у їх культурно-історичній цілісності. На прикладах компаративного порівняння закордонного досвіду, досягнення сучасних прогресивних демократій, пояснено, що складний шлях українського державотворення зумовлює необхідність оптимального цивілізаційного вибору пріоритетів, в основі яких – освіченість і вихованість Нації.

Приємного та корисного читання!

Education: Modern Discourses

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.