Випуск 7 “ТЕНДЕНЦІЇ СУСПІЛЬНОЇ ЗГУРТОВАНОСТІ”

Шановні колеги-освітяни, шановні студенти!

Сьомий випуск відео із серії

“ВИКЛИКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ: ПОГЛЯДИ ОСВІТЯН”

уже на нашому YouTube каналі «Alla Semenova UA».

Тема випуску 7: “ТЕНДЕНЦІЇ СУСПІЛЬНОЇ ЗГУРТОВАНОСТІ”

Гість випуску: МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ СЛЮСАРЕВСЬКИЙ – директор Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, кандидат психологічних наук, член-кореспондент НАПН України.

Переглядайте відео за посиланням: https://youtu.be/wuH_bjSqUb8

Під відео, з дозволу автора, розташовано посилання на науково-методичну, академічну літературу та ресурси у соціальних мережах, які дозволять більш глибоко ознайомитись з проблематикою випуску, одержати додаткову корисну інформацію.

Також, якщо у вас, глядачі, виникнуть питання або слушні пропозиції, Ви можете залишити їх у коментарях під відео і ми обов’язково Вам надамо відповідь.

Запрошуємо до перегляду та поширення серед колег, студентів і всіх тих хто опікується відродженням освіти і науки в Україні.

Також, у межах роботи нашого центру підвищення кваліфікації для науково-педагогічних працівників, хочемо запропонувати Вам взяти участь у проходженні дистанційного стажування із можливістю одержати сертифікат. Навчальне навантаження становить 1 кредит (30 годин) і розподіляється по 10 годин на тиждень протягом 3 робочих тижнів. До участі у стажуванні запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, студенти ЗВО та науково-дослідних установ. Більш детальна інформація про стажування за посиланням: «СЕРТИФІКАТИ» (посилання тут)

Підписуйтесь на наш канал, щоб не пропустити нові випуски.

Перемоги нам всім!
Все буде Україна!

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.