Вітання від технічної підтримки Порталу!

Вчора була на урочистому відкритті VІІІ сезону курсів Педагогічної майстерності ОНПУ… ПРИГОЛОМШЕНА!!! Звісно, слухачами курсів стали представники практично всіх факультетів та інститутів ОНПУ.. . Але… Я, чесно кажучи, трохи хвилювалася – бо вперше такий формат… а потім … ВІДЧУЛА – хвилювалися всі… (див. фото)
Наша Алла Василівна відкрила захід гаслом «цей захід для «АГЕНТІВ ЗМІН» у вищій освіті України… – тобто нас – викладачів ОНПУ». Зніяковіла.. Бо багато років нас вчили «ОНПУ – це стабільність!..» (чи болото?..)
ЗАМАЛЬОВКИ: Але.. Яка ж це стабільність?!.. Душа болить, що індекс «національний» ОНПУ – «МІНУС 1,88». І це при цьому,що на фасаді Одеського політехнічного красуються ім’я двох Нобелевських лауреатів… Скажіть, друзі, ну який ЗВО на півдні України може цим хизуватися?

Але особисто я – ВІРЮ!! Вірю у позитивні зміни, вірю у Добро і Чесність, Вірю у СВІЙ НАЙРІДНІШИЙ ОДЕСЬКИЙ ПОЛІТЕХ!!
І, може хтось скаже, що це «не в тренді»…, але для Одеси і ОНПУ – це має значення!! http://www.pedagogic-master.com.ua/»
Дуже, від щирого серця бажаю нашому центу нових слухачів, поступу й успіхів у формування «тічінг скілз», на шляху до реалізації задуманого та легкості в досягненні цілей!
А ще, нам – нашому порталу «Педагогічна майстерність» зовсім скоро (1 листопада) святкує перший день народження – виповнюється 1 рік! А наша Алла Василівна рівно десять років тому (29.10.2009 р) захистила докторську дисертацію…
Нехай Ваша душа летить на крилах натхнення до мрії, нехай неодмінно посміхнеться Вам фортуна, нехай до Ваших старань та зусиль обов’язково додасться значуща частина щасливої Долі Учителя Педагогіки Добра!

від технічної підтримки Порталу Ольга Пригожева 

One comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.