Церемонія нагородження учасників Міжнародного конкурсу есе «Суспільство. Мислення. Розвиток».

Суспільство. Мислення. Розвиток

В Центрі педагогічної майстерності викладача вищої школи Одеського національного політехнічного університету 18 квітня 2019 року відбулася церемонія нагородження учасників Міжнародного конкурсу есе «Суспільство. Мислення. Розвиток».
Після проведення першого підготовчого етапу Конкурсу та експертизи робіт учасників у «Збірник академічних есе» увійшли понад тридцять творів докторантів Phd 1 курсу з: Йордані, Китаю, Об’єднаних Арабських Еміратів, Лівану, Ірану та України. Назву, тематику робіт з обраних напрямків учасники конкурсу визначали самостійно!
Захід пройшов в теплій і творчій атмосфері. Після церемонії нагородження учасники обговорили плани щодо подальшого розвитку та співробітництва.
Хочу висловити слова щирої подяки особисто Президенту Українсько-Арабської Ділової Ради Шейху АБУ АЛРУБ ЕМАД МУСТАФА за підтримку в організації і проведенні Конкурсу і побажати доброго здоров’я та успіхів на ниві зміцнення Україно-Арабської дружби!
Ми разом доклали зусиль для проведення цього конкурсу. І наш Збірник робіт учасників свідчить про потужний науковий потенціал і вже є важливим досягненням науково-педагогічної співпраці, Україно-Арабської дружби!
З відео-звітом та Збірником есе можна ознайомитись на освітньо-науковому порталі «Педагогічна майстерність викладача вищої школи».

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.