Відбувся перший підготовчий етап Міжнародного конкурсу есе «Суспільство. Мислення. Розвиток»

12 грудня 2018 року, в Центрі Педагогічної майстерності викладача вищої школи Одеського національного політехнічного університету відбувся перший підготовчий етап Міжнародного конкурсу есе «Суспільство. Мислення. Розвиток».

Для докторантів Phd першого курсу всіх спеціальностей, викладачів університету Національними координаторами конкурсу: МБО «Фонд сприяння розвитку здібної та обдарованої молоді» у співпраці з «Українсько-Арабською діловою радою» було проведено трьох годинний семінар-тренінг «Написання есе як найкраща самопрезентація» та майстер-клас «Мистецтво командотворення».

Семінар – тренінг дозволив учасникам розвити навички написання есе, вміння презентувати власні думки і переконання, ознайомитись з особливостями жанру есе, вдосконалили логіко-асоціативні вміння організації писемного мовлення, а також підвищили рівень мовної культури, розвивали критичне і креативне мислення. 
На майстер – класі багато уваги було приділено методології відбору та побудові проектних команд, структурі проектної роботи, ефективним підходам до управління командною роботою. 
Учасники зазначили, що їм було цікаво і легко працювати, теоретичний матеріал було структуровано та доступно викладено із відповідними ілюстраціями. Практичні навички «мистецтва командотворення» були відпрацьовані учасниками під час роботи над власним командним проектом.
Учасники відмітили продуктивну роботу тренерів:
– Миколи Миколайовича Дроботенко – президента-засновника «Фонду сприяння розвитку здібної та обдарованої молоді», віце-президента «Українсько-Арабської ділової Ради», автора наукових та науково-методичних робіт, присвячених питанням особистісного та професійного розвитку учнівської та студентської молоді, створенню проектних команд, розвитку динамічного аналітичного, креативного мислення.
– Алли Василівни Семенової – доктора педагогічних наук, професора, професора кафедри політології Одеського національного політехнічного університету, директора Навчально-консультаційного Центру «Педагогічна майстерність» Одеського національного політехнічного університету, засновника освітньо-наукового порталу «Педагогічної майстерності викладача вищої школи».
Успішне проведення тренінгу було підтверджено згуртованістю учасників та досягненням відповідних цілей, панував піднесений настрій та налаштованість на активну співпрацю. У результаті проведення заходу на Конкурс було подано понад тридцяти заявок-анкет докторантів Phd 1 курсу ОНПУ. Назву, тематику робіт з обраних напрямків учасники конкурсу визначали самостійно! Успіхів Вам і перемоги у конкурсі!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.