Відкрито прийом робіт на Міжнародний конкурс есе
«СУСПІЛЬСТВО. МИСЛЕННЯ. РОЗВИТОК»

Національні координатори конкурсу: МБО «Фонд сприяння розвитку здібної та обдарованої молоді» у співпраці з «Українсько-Арабською діловою радою».

 

Мета конкурсу: пошук у молодіжному середовищі генерації фахівців нового типу, здатних до розв’язання нагальних проблем сучасного світу.

Завдання конкурсу

 • пошук, виявлення, підтримка та супровід обдарованої молоді;
 • розвиток мислення обдарованої молоді;
 • створення команд обдарованої молоді;
 • формування активної життєвої позиції молоді до розбудови громадянського суспільства;
 • залучення молоді до практичної діяльності у технічній, соціальній та гуманітарній сферах;
 • залучення обдарованої молоді до розв’язання соціально значущих проблем суспільства, шляхом написання та захисту власних робіт.

Конкурс есе проводиться з наступних напрямів:

 1. Природничий напрямок. Роботи зі збереження навколишнього середовища і покращення життя людини,екологія життя людини, підвищення ефективності використання енергоносіїв, альтернативних джерел енергії тощо.
 2. Технічний напрямок. Роботи у галузі інформаційно-технічних та економічних технологій, ефективного управління галузями і підприємствами тощо.
 3. Гуманітарний напрямок. Роботи з висвітлення гуманітарних питань розвитку суспільства, створення культурної атмосфери розвитку, усвідомлення ролів та місця України в світі тощо.
 4. Інтелектуальний розвиток особистості. Роботи з розвитку інтелектуальних можливостей особистості, суспільства та їх ефективного використання в сучасному та майбутньому часі тощо.

 Вимоги:

Міжнародний конкурс проводиться для студентської молоді та молодих людей віком до 35 років.

У категорії студентів можуть брати участь студенти бакалаврату і магістратури. Студенти можуть навчатися як на очній, так і на заочній формі навчання.

У категорії професіоналів можуть брати участь викладачі, докторанти PhD, науковці, менеджери, підприємці, лідери.

Для участі у Конкурсі учасник повинен зареєструватися за посиланням. Заявки-анкети на участь у Конкурсі подаються до 05 грудня 2018 року.

Есе має бути написане українською мовою. Обсяг – 1500 – 3000 слів, формат – pdf. Ім’я автора не повинно бути згадано в есе.

Назви робіт з обраних напрямків учасники конкурсу визначають самостійно.

Зареєстровані учасники отримують доступ до всіх необхідних матеріалів для підготовки і написання конкурсної роботи (Положення про Конкурс, «Практикум підготовки і написання есе», рекомендації, контакти організаторів, тощо).

Конкурсну роботу слід завантажити до 15 грудня 2018 року.

Конкурс є I-м етапом започаткованої організаторами «Програми пошуку і розвитку обдарованої молоді: створення і підготовка команд обдарованої молоді». Учасники Конкурсу за рішенням Оргкомітету Конкурсу (по результатам перевірки робіт учасників) допускаються до II-го етапу Програми − процесу формування команд, її підготовки і розвитку у учасників практичних навичок, подальшого розвитку індивідуальних здібностей її членів і розширення спільних можливостей у складі команди.

У подальшому підготовлені команди, відповідно до Програми переходять до ІІІ –го етапу.

Призи І етапу: безкоштовна участь у Міжнародному науковому форумі «Суспільство. Мислення. розвиток» (Київ, травень 2019 р.):

 • оплата проїзду та проживання;
 • запрошення на заходи присвячені підготовці до форуму;
 • запрошення на церемонію нагородження;
 • сертифікат;
 • публікація есе.

Детальніше за посиланням.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.