Шановні колеги!

В умовах військового вторгнення російських військ на територію вільної і незалежної України, кожен свідомий громадянин України робить все можливе для якнайшвидшої перемоги наших Збройних сил! Ми, вчені-педагоги України – європейської країни – маємо працювати на благо нашої держави, незважаючи ні на що.

Зі свого боку, команда Освітньо-наукового порталу «Педагогічна майстерність викладача вищої школи» повідомляє, що на нашому YouTube каналі «Alla Semenova UA» розпочато серію випусків академічно-методичних діалогів із видатними авторитетними і компетентними освітянами України.

“ВИКЛИКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ: ПОГЛЯДИ ОСВІТЯН”

Всі випуски відео-діалогів об’єднані спільною метою – допомогти як молодим викладачам так і досвідченим майстрам у гармонізації власного життя і освітнього простору зростаючого покоління в таких надскладних для кожного українця умовах сьогодення.

        Переглядайте анонс-відео за посиланням:

https://youtu.be/9N25iYIYD50

Під кожним з випусків відео (5 серій), з дозволу авторів, буде розташовано посилання на науково-методичну, академічну літературу та ресурси у соціальних мережах, які сприятимуть   більш глибокому ознайомленню з проблематикою випусків, одержати додаткову корисну інформацію.

Якщо у вас, шановні глядачі, виникнуть питання або слушні пропозиції, Ви матимете можливість залишити їх у коментарях під відео і ми обов’язково Вам надамо відповідь.

Запрошуємо до перегляду та поширення серед колег, студентів і всіх тих хто опікується відродженням освіти і науки в Україні.

Також, у межах роботи нашого центру підвищення кваліфікації для науково-педагогічних працівників, хочемо запропонувати Вам взяти участь у проходженні дистанційного стажування із можливістю одержати сертифікат. Навчальне навантаження становить 1 кредит (30 годин) і розподіляється по 10 годин на тиждень протягом 3 робочих тижнів. До участі у стажуванні запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, студенти ЗВО та науково-дослідних установ. Більш детальна інформація про стажування за посиланням: «СЕРТИФІКАТИ» (посилання тут)

Підписуйтесь на наш канал, щоб не пропустити нові випуски.

Перемоги нам всім!
Все буде Україна!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.