Вручення сертифікатів науково-педагогічним працівникам – слухачам курсів “Педагогічна майстерність викладача вищої школи” VII сезону ОНПУ

Вручення сертифікатів науково-педагогічним працівникам

27 червня 2019 року відбулося вручення сертифікатів слухачам курсів підвищення кваліфікації викладацького складу ОНПУ “Педагогічна майстерність викладача вищої школи”.
У цьому навчальному році курси проводилися в сьоме. Керівником програми, традиційно, є доктор педагогічних наук, професор, директор-засновник навчально-консультаційного центру ОНПУ «Педагогічна майстерність викладача вищої школи» Семенова Алла Василівна. Слухачами курсів були викладачі практично всіх факультетів та інститутів університету.
Протягом навчального року учасники курсів мали можливість прослухати лекції та майстер-класи, ознайомитися з презентаціями колег, взяти участь в тренінгах. Усі заходи були спрямовані на ознайомлення з сучасними педагогічними технологіями, методами і методиками осучаснення освітнього процесу у вищій школі, на взаємодію з нетривіальною аудиторією, на формування образу успішного педагога, розвиток педагогічної майстерності.

 

One comment

  1. Щиро вітаю професора Семенову Аллу Василівну із черговим випуском! Ви робите для освіти, для української спільноти викладачів вищої школи неоціненне – пропагуєте безсмертні ідеї Педагогіки Добра свого вчителя – академіка Івана Андрійовича Зязюна. І наперекір тим, хто воліє, аби вміли лише “вишивати хрестиком” й не стали для вихованців Викладачами-гуманістами, майстрами педагогічної дії, доносите до душ і свідомості своїх колег необхідність бути Людиною, цінувати в ній людське начало саме у професійно-педагогічнії дії-взаємодії.
    Щиро Ваш поціновувач, проф. Олександр Лавріненко (м. Київ).

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.